-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція системи киснепостачання зі збільшенням основного джерела живлення в Центрі інноваційних медичних технологій Національної академії наук України на вул. Вознесенський узвіз,22 в Шевченківському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2022-07-15-000736-a
Торги не відбулися
5 459 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 54 590.00 UAH
мін. крок: 1% або 54 590.00 UAH
Період оскарження:
15.07.2022 09:47 - 28.07.2022 00:00
Нічого не знайдено.