-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер у комплекті (системний блок, моніпулятор "миша",клавіатура)
Тендер Prozorro UA-2017-11-17-000318-a
Персональний комп'ютер у комплекті (системний блок, моніпулятор "миша",клавіатура)
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
17.11.2017 09:40 - 30.11.2017 00:00
Нічого не знайдено.