-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет (послуга щодо видання ліценції на право користування функціями мережевої безпеки IPS, AntiVirus, URL Filtering фаєрволу Huawei USG 6620)
Тендер Prozorro UA-2017-11-27-000575-b
Торги не відбулися
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Період оскарження:
27.11.2017 11:07 - 08.12.2017 00:00
Нічого не знайдено.