-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям (послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових та харчових відходів)
Тендер Prozorro UA-2022-02-18-003758-b
Торги не відбулися
570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 700.00 UAH
Період оскарження:
18.02.2022 10:46 - 03.03.2022 00:00
Нічого не знайдено.