-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з організації та проведення фестивалю «Уманська Масляна-Колодій»)
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-007189-c
Торги відмінено
585 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 925.00 UAH
Період оскарження:
27.01.2022 17:19 - 08.02.2022 00:00
Нічого не знайдено.