-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
хліб з пшеничного борошна в/г, хліб житньо-пшеничний,куліч пасхальний
Тендер Prozorro UA-2022-01-21-000929-c
хліб з пшеничного борошна в/г, хліб житньо-пшеничний(ДК 021:2015 15811100-7),куліч пасхальний(ДК 021:2015 15811200-8)
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 664 дні назад
740 322.15
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 22 209.66 UAH
мін. крок: 3% або 22 209.66 UAH
Період оскарження:
21.01.2022 10:27 - 02.02.2022 00:00
Нічого не знайдено.