-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи (Ремонт виробничого корпусу Управління "УКРГАЗТЕХЗВ'ЯЗОК" ПАТ "УКРТРАНСГАЗ")
Тендер Prozorro UA-2017-09-13-001958-c
Ремонт виробничого корпусу Управління "УКРГАЗТЕХЗВ'ЯЗОК" ПАТ "УКРТРАНСГАЗ"
Завершена
6 737 848.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 101 067.73 UAH
мін. крок: 1.5% або 101 067.73 UAH
Період оскарження:
13.09.2017 15:15 - 13.10.2017 00:00
Нічого не знайдено.