-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Яловичина 1 категорії охолоджена, свинина обрізна охолоджена, печінка яловича заморожена, тушка курчат бройлера заморожені
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-019156-c
джерело фінансування кошти місцевого бюджету
Торги не відбулися
234 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 173.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 173.00 UAH
Період оскарження:
24.12.2021 22:45 - 06.01.2022 00:00
Нічого не знайдено.