-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Комплекс градуювання резервуарів обємним методом)
Тендер Prozorro UA-2017-10-27-000661-c
Комплекс градуювання резервуарів обємним методом
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період оскарження:
27.10.2017 11:31 - 09.11.2017 00:00
Нічого не знайдено.