-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування систем протипожежного захисту з виведенням на пульт центрального спостереження)
Тендер Prozorro UA-2021-12-03-016286-c
Торги відмінено
1 789 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 948.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 948.00 UAH
Період оскарження:
03.12.2021 18:43 - 16.12.2021 00:00
Нічого не знайдено.