-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ручне приладдя)
Тендер Prozorro UA-2017-09-19-000235-c
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ручне приладдя)
Завершена
113 099.66
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 565.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 565.50 UAH
Період оскарження:
19.09.2017 09:34 - 02.10.2017 00:00
Нічого не знайдено.