-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Електролампи світлодіодні) - 2 лота
Тендер Prozorro UA-2021-11-12-009234-a
Електролампи світлодіодні - 2 лота
Торги не відбулися
2 654 590.26
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 5 864.33 UAH
мін. крок: 0.2% або 5 864.33 UAH
Період оскарження:
12.11.2021 13:20 - 24.11.2021 00:00
Нічого не знайдено.