-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція з добудовою критого басейну Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт.Добротвір Кам'янка-Бузького району Львівської області.
Тендер Prozorro UA-2017-08-31-000518-c
Реконструкція з добудовою критого басейну Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт.Добротвір Кам'янка-Бузького району Львівської області.
Завершена
8 820 743.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 103.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 103.71 UAH
Період оскарження:
31.08.2017 14:37 - 14.09.2017 00:00
Нічого не знайдено.