-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09120000-6 (Газове паливо) - Природний газ (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-003191-c
ДК 021:2015 код 09120000-6 (Газове паливо) - Природний газ (09123000-7 Природний газ)
Торги не відбулися
1 452 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 525.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 525.00 UAH
Період оскарження:
29.09.2021 14:41 - 11.10.2021 00:00
Нічого не знайдено.