-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Оновлення цифрових топографічних планів території міста Вінниці масштабу 1:2000 на основі актуалізованої аерофотозйомки та ортофотопланів зі створенням тривимірної моделі міської забудови)
Тендер Prozorro UA-2017-09-11-001204-a
Відповідно до тендерної документації
Торги не відбулися
2 586 408.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 864.08 UAH
мін. крок: 1% або 25 864.08 UAH
Період оскарження:
11.09.2017 15:45 - 23.09.2017 00:00
Нічого не знайдено.