-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Великовантажні мототранспортні засоби (комбінована дорожня машина з солерозкидальним обладнанням точного дозування та поворотним відвалом)
Тендер Prozorro UA-2017-07-28-001108-b
Завершена
8 714 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 570.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 570.00 UAH
Період оскарження:
28.07.2017 14:04 - 24.08.2017 00:00
Нічого не знайдено.