-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-09-14-004770-c
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Торги не відбулися
735 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 675.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 675.00 UAH
Період оскарження:
14.09.2021 16:09 - 26.09.2021 00:00
Нічого не знайдено.