-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (Послуги з технічного обслуговування (перезарядки) вогнегасників у закладах освіти міста Чернігова)
Тендер Prozorro UA-2021-07-27-003495-b
Завершена
231 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 319.40 UAH
мін. крок: 1% або 2 319.40 UAH
Період оскарження:
27.07.2021 11:20 - 08.08.2021 00:00
Нічого не знайдено.