-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Подушка. Наволочка матрацна. Покривало 140*110. Ковдра 140*110 вовняна. Ковдра 110*140 бавовняна. Рушник вафельний. Рушник махровий. Комплект постільної білизни
Тендер Prozorro UA-2021-07-08-010019-c
Завершена
188 190.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 881.90 UAH
мін. крок: 1% або 1 881.90 UAH
Період оскарження:
08.07.2021 16:52 - 22.07.2021 00:00
Нічого не знайдено.