-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
44810000-1 Фарби (Фарби в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2017-07-11-000346-b
процедура здійснюється централізованою закупівельною організацією на очікувану вартість в інтересах замовника - Управління освіти Чернігівської міської ради, 02147598.
Завершена
1 728 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Період оскарження:
11.07.2017 10:08 - 22.07.2017 00:00
Нічого не знайдено.