• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Мультилотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 34110000-1 – Легкові автомобілі (Лот №1 - Пересувна метрологічна лабораторія ЕТМЛ 6 – 10 з обладнанням для повірки трансформаторів струму до 5000А, трансформаторів напруги 6 кВ та 10 кВ на шасі вантажопасажирського автомобіля; Лот №2 - Пересувна кабельна лабораторія ЕТЛ на шасі вантажопасажирського автомобіля).

Джерело фінансування закупівлі: Лот №1 - Інвестеційна програма; Лот №2 – Кошти прибутку.

Торги не відбулися

7 319 184.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 991.84 UAH
Період оскарження: 02.07.2021 14:53 - 29.07.2021 00:00
Вимога
Залишено без розгляду

Зміни в кваліфікаційні вимоги

Номер: d77a49aa02d844e094cbb57687b81802
Ідентифікатор запиту: UA-2021-07-02-003480-b.a1
Назва: Зміни в кваліфікаційні вимоги
Вимога:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛТЕСТ» - національний виробник вимірювального обладнання. Ознайомившись з умовами тендерної документації закупівлі UA- UA-2021-07-02-003480-b, просимо Вас внести відповідні зміни у ТД а саме Додаток №1 по лоту №1 (відповідно до вкладеного листа) ТОВ «ОЛТЕСТ" просить ПАТ «Запоріжжяобленерго» внести доповнення у кваліфікаційні критерії, яке описане у листі доповнення шляхом внесення відповідних змін до Документації закупівлі UA-2021-07-02-003480-b
Пов'язані документи: Учасник Замовник
Вирішення: «Пропозиція Учасника щодо внесення зміни до тендерної документації – наявності документально підтвердженої позитивної ділової репутації при постачанні повірочного та/або діагностичного обладнання не відповідає вимогам до предмета закупівлі (не враховано встановлення обладнання на шасі вантажопасажирського автомобіля). Тому вважаємо, доцільним залишити встановлені вимоги в тендерній документації без змін.».
Статус вимоги: Не задоволено
Дата прийняття рішення про залишення скарги без розгляду: 02.08.2021 14:01