-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Суміш С7 – для основ та/або для додаткових шарів основ дорожнього одягу, тип – щебенево – піщана із вивержених інтрузивних порід з номінальним розміром зерен до 40 мм
Тендер Prozorro UA-2021-06-29-002799-c
Торги не відбулися
326 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 632.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 632.50 UAH
Період оскарження:
29.06.2021 11:32 - 11.07.2021 00:00
Нічого не знайдено.