-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщень житлового корпусу № 2 КУ "Веселівський психоневрологічний інтернат" ЗОР за адресою Запорізька область, Запорізький район, село Зоряне, вулиця Бойко, будинок 4)
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-003407-c
Завершена
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
Період оскарження:
18.06.2021 10:37 - 02.07.2021 00:00
Нічого не знайдено.