-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 37440000-4 Інвентар для фітнесу (ігрове спортивне обладнання для дошкільних навчальних закладів Солом’янського району м. Києва)
Тендер Prozorro UA-2017-06-19-002338-b
ДК 021-2015 37440000-4 Інвентар для фітнесу (ігрове спортивне обладнання для дошкільних навчальних закладів Солом’янського району м. Києва)
Завершена
1 281 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 400.00 UAH
Період оскарження:
19.06.2017 19:16 - 02.07.2017 00:00
Вимога
Відхилено
вимога до Замовника про усунення порушень
Номер:
be59617edea8457b80d877837de3896b
Ідентифікатор запиту:
UA-2017-06-19-002338-b.b1
Назва:
вимога до Замовника про усунення порушень
Вимога:
Внесіть зміни в тендерну документацію, а саме в пункт 1 розділу ІІІ "Якщо учасник допустив арифметичну (технічну) помилку в ціні тендерної пропозиції (за одиницю, в підсумковій ціні), його тендерна пропозиція відхиляється як така, що не відповідає умовам тендерної документації.
Арифметична (технічна) помилка в загальній ціні тендерної пропозиції - розбіжність між ціною за одиницю та підсумковою ціною, одержаною шляхом множення ціни за одиницю та кількості." Замовник не має права відхилити тендерну пропозицію учасника на підставі виявленої арифметичної помилки, в статті 30 ЗУ Про публічні закупівлі визначено виключні підстави Відхилення тендерних пропозицій. Стаття 22Закону - Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
20.06.2017 13:07
Вирішення:
вимога / скарга відхилена, будь -ласка чітко зазначте свою вимогу.
Статус вимоги:
Відхилено