-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ЛГВ21Т-047_Побутові лічильники газу з вузлами дистанційної передачі даних в асортименті_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2021-05-25-004289-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Завершена
1 068 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 700.00 UAH
Період оскарження:
25.05.2021 11:09 - 25.06.2021 00:00
Нічого не знайдено.