-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Мазепи, 4 після заміни (ремонту) теплової мережі
- ID: UA-2026-08-31-002660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235965
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал обліку рецензування- ID: UA-2026-08-31-002678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235964
Відокремлений структурний підрозділ "Кілійський транспортний фаховий коледж Національного транспортного університету" ЄДРПОУ: 45844367ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з питань...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з питань визначення вартості будівельних робіт при застосуванні Програмного комплексу АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" та супровід протягом дії договору для 16 робочих місць (16 з підсистемою "Підрядник"))
- ID: UA-2026-08-31-002669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235963
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби профільні- ID: UA-2026-08-31-002667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235961
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор із кріпленням- ID: UA-2026-08-31-002663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235957
Львівське комунальне підприємство "Центр розвитку туризму м. Львова" ЄДРПОУ: 36500659ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-08-31-002659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235956
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-002658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235955
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її...×-
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення на земельну ділянку в межах села Березівка Лубенського району, площею 1.0000 га, кадастровий номер 5322880300:03:002:0009, яка перебуває у власності Лубенської територіальної громади в особі Лубенської міської ради, змінивши цільове призначення земельної ділянки: із земель-землі для городництва (код КВЦПЗ 01.07) на землі-для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ-01.01)
- ID: UA-2026-08-31-002655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235950
Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради ЄДРПОУ: 37504366ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-002644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235949
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Біблика, 5, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-002651-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235940
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92- ID: UA-2026-08-31-002653-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235937
Красненська селищна рада Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372773ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофра для унітаза,клапан запорний боковий для унітазу- ID: UA-2026-08-31-002629-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235936
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-002631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235933
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів - 1 послуга (Організація участі п...×-
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів - 1 послуга (Організація участі представника замовника (Косенко Вікторія Іванівна) у Курсі "Дієтологія та нутриціологія: системний підхід до ведення пацієнта" 07.09.2026 - 21.11.2026. Пакет Оптимальний - 1 посл.)
- ID: UA-2026-08-31-002652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235932
Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради ЄДРПОУ: 01981477ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Загородження зі спеціального захисного скла для утримання обвинувачених (підсудних), засуд...×-
Загородження зі спеціального захисного скла для утримання обвинувачених (підсудних), засуджених в залах судових засідань Вищого антикорупційного суду
- ID: UA-2026-08-31-002638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235930
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЄДРПОУ: 42836259ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-