-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядний-хаб для акумуляторів пультів управління БпЛА- ID: UA-2026-08-31-009315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242605
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електроінструменти- ID: UA-2026-08-31-009214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242604
Військова частина А2678 ЄДРПОУ: 08477090ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 15:54)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скоби Буромакс; степлер; стрічка клейка ( ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та пр...×-
Скоби Буромакс; степлер; стрічка клейка ( ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-08-31-009313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242603
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТЕЧКІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982885ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради...×-
Придбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради з встановленням
- ID: UA-2026-08-31-009302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242600
ЦЕНТРАЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44209446ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради...×-
Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2026-08-31-009322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242599
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Масло вершкове 73% (фасоване))- ID: UA-2026-08-31-009301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242597
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44111000-1 - Будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-31-009326-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242596
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 42130000-9: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні п...×-
Код ДК 021:2015 – 42130000-9: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Фітинг різьбовий самофіксуючий неповоротний)
- ID: UA-2026-08-31-009320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242595
Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо" ЄДРПОУ: 37766028ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертної грошової оцінки нерухомого майна (комплексу будівель), ро...×-
Послуги з проведення експертної грошової оцінки нерухомого майна (комплексу будівель), розташованого за адресою: м. Вінниця, вул. Синьоводська, 247
- ID: UA-2026-08-31-009328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242592
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази»...×-
Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).
- ID: UA-2026-08-31-009323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242589
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації "Військовий облік на...×-
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації "Військовий облік на підприємствах. Стандарт"
- ID: UA-2026-08-31-009316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242583
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43930527ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запчастини- ID: UA-2026-08-31-009311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242579
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проявник, фіксаж- ID: UA-2026-08-31-009303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242577
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОУШИЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" НОВОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004380ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові та клап...×-
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові та клапани зворотні)
- ID: UA-2026-08-31-009308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242576
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. заді...×-
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, а саме фільтра
- ID: UA-2026-08-31-009296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242574
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -