-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 1, авт. Пономарьова К. І., Гайова Л. А.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013595-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302260
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Одеська обл- ID: UA-2026-09-04-013591-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302258
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабелі волоконно-оптичні- ID: UA-2026-09-04-013588-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302257
Військова частина А5187 ЄДРПОУ: 26643634ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна, мастило літієве- ID: UA-2026-09-04-013589-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302255
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-09-04-013586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302254
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогурт питний, Сметана- ID: UA-2026-09-04-013585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302252
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛЬОТНИЙ КОЛЕДЖ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове фасоване 82%- ID: UA-2026-09-04-013583-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302251
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Запорізька обл- ID: UA-2026-09-04-013581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302250
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей піна (750 мл); Рідкі цвяхи (310 мл)- ID: UA-2026-09-04-013582-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302249
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бойлер, об'єм бака 80 л- ID: UA-2026-09-04-013580-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302248
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14322859ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 2 -х частинах ) (Частина 2, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013579-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302247
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 09330000-1 Сонячна енергія) (Гібридна сонячна електростанція 42,9 кВт з...×-
код ДК 021:2015 – 09330000-1 Сонячна енергія) (Гібридна сонячна електростанція 42,9 кВт з монтажем та пусконалагодженнням для підвищення енергетичної незалежності Братського ліцею №1 Вознесенського району Миколаївської області)
- ID: UA-2026-09-04-013577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302246
ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:05)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для прання і миття- ID: UA-2026-09-04-013578-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302245
ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба- ID: UA-2026-09-04-013576-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302244
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Роутери- ID: UA-2026-09-04-013573-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302243
Військова частина А5187 ЄДРПОУ: 26643634ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-