-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторний компресор, акумуляторна батарея, зарядний пристрій (код згідно ДК 021:2015-4...×-
Акумуляторний компресор, акумуляторна батарея, зарядний пристрій (код згідно ДК 021:2015-42120000-6 - Насоси та компресори)
- ID: UA-2026-09-03-006550-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279986
КП "Полтава-сервіс" Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 30191518ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цементно-піщана суміш, деревозахисний засіб, перетворювач іржі- ID: UA-2026-09-03-006551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279984
львівський обласний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту м. Новояворівськ ЄДРПОУ: 36383616ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги з налаштування поштового з'єднання- ID: UA-2026-09-03-006545-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279982
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери для паковання інфекційно небезпечних відходів- ID: UA-2026-09-03-006547-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279981
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-03-006546-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279979
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36550008ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторні батарея для БПЛА- ID: UA-2026-09-03-006514-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279978
Військова частина А2615 ЄДРПОУ: 26606616ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пральний порощок GALA- ID: UA-2026-09-03-006541-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279977
КП "Аква-сервіс" Великоберезовицької селищної ради ЄДРПОУ: 38248545ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні по...×-
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
- ID: UA-2026-09-03-006540-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279975
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-03-006532-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279972
Хмельницький заклад дошкільної освіти №52 "Золотий півник"Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 22772022ДК 021:2015: 15321000-4 Фруктові сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-03-006534-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279970
Середня загальноосвітня школа №100 м. Львова ЄДРПОУ: 22350203ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з доопрацювання функціональних можливостей комп’ютерної програми «M.E.Doc»- ID: UA-2026-09-03-006535-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279969
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-09-03-006536-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279968
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-03-006528-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279964
ДЕПАРТАМЕНТ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44722581ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автовишки- ID: UA-2026-09-03-006526-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279963
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай фруктовий без вмісту кофеїну,чай каркаде- ID: UA-2026-09-03-006520-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279961
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -