-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фари ГАЗ- ID: UA-2026-09-04-000241-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289045
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для благоустрою- ID: UA-2026-09-04-000234-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289042
Комунальне підприємство "Господар" Богодухівської міської ради ЄДРПОУ: 40327746ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання та виготовлення Інформаційної продукції- ID: UA-2026-09-04-000236-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289041
Служба у справах дітей Новопільської сільської ради ЄДРПОУ: 45997614ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-04-000237-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289040
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КУРИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КУП'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44080059ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лиштва цільна (ДК 021:2015 44190000-8 Конструкційні матеріали різні)- ID: UA-2026-09-04-000231-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289039
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-000232-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289037
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (втулка ресори заднь...×-
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (втулка ресори задньої, камера гальмівна задня, камера гальмівна передня, колодка гальмівна з накладкою)
- ID: UA-2026-09-04-000228-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289036
КРУТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04414388ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-000229-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289035
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95,Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-04-000227-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289034
ДП Державний навчальний заклад " Сквирське вище професійне училище" ЄДРПОУ: 02544684ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"ДК 021:2015-44830000-7Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники(Суміш самовирівнююч...×-
"ДК 021:2015-44830000-7Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники(Суміш самовирівнююча для підлоги Артісан С-42 25 кг) "
- ID: UA-2026-09-04-000225-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289033
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини для поточного ремонту автомобіля (Антифриз)- ID: UA-2026-09-04-000226-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289032
Виконавчий комітет Прилуцької міської ради ЄДРПОУ: 04061814ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок- ID: UA-2026-09-04-000222-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289031
КОЦЮБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13736671ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомут ⌀03- ID: UA-2026-09-04-000224-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289030
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)- ID: UA-2026-09-04-000219-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289029
ТОВ "Запоріжжяелектропостачання" ЄДРПОУ: 42093239ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі пресовані 1 кг- ID: UA-2026-09-04-000218-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289028
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -