-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для септиків та вигрібних ям Bio Shock PROFline 10 м³ – 1 л- ID: UA-2026-09-03-000819-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274279
Комунальне підприємство "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" ЄДРПОУ: 03359747ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя (пістолет для герметика )- ID: UA-2026-09-03-000824-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274278
Відокремлений структурний підрозділ "Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 26446762ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перець солодкий код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-03-000820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274275
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення та впровадження ключів КЕП- ID: UA-2026-09-03-000817-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274274
Коломийський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188754ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (код ДК ЄЗС 021:2015 – 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя р...×-
Канцелярські товари (код ДК ЄЗС 021:2015 – 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-09-03-000822-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274273
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для бензокос ( Редуктор, карбюратор, ніж 2т VITOLS, ліска, мастило 2T...)- ID: UA-2026-09-03-000808-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274270
Брагинівська сільська рада ЄДРПОУ: 04339037ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини для ремонту автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-03-000812-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274269
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39290000-1 - Фурнітура різна (Стенд ПВХ)- ID: UA-2026-09-03-000814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274268
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глюкофон маленький 16 см.- ID: UA-2026-09-03-000802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274264
Навчально-реабілітаційний центр «Надія» Вишгородської міської ради ЄДРПОУ: 24220924ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бутль полікарбонат- ID: UA-2026-09-03-000815-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274262
КП Краєзнавчий музей міста Горішні Плавні ЄДРПОУ: 25867562ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення тахографу- ID: UA-2026-09-03-000804-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274260
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3" ЄДРПОУ: 26244136ДК 021:2015: 51220000-0 Послуги зі встановлення контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серцевина замка, замок врізний(код ДК 021:2015 –44520000-1 - Замки, ключі та петлі)- ID: UA-2026-09-03-000800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274258
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба ДекоЛюкс 2кг, Фарба Дніпровська вагонка ПФ-133 2,5кг- ID: UA-2026-09-03-000807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274257
КП "М ВУЖКГ" ЄДРПОУ: 03357091ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водоемульсія ,емаль , код ДК -44810000-1 - Фарби- ID: UA-2026-09-03-000796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274256
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту, повірки та перевірки медичного обладнання ДК 021:2015:50410000-2 Послуг...×-
Послуги з ремонту, повірки та перевірки медичного обладнання ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-000801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274253
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-