-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, серветки- ID: UA-2026-09-02-014503-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273220
ФІЛІЯ НА ПОВІТРЯНОМУ ТРАНСПОРТІ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44884461ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Універсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент для потреб Одеської філії...×-
Універсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент для потреб Одеської філії УІЕСР
- ID: UA-2026-09-02-014500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273219
Український інститут експертизи сортів рослин ЄДРПОУ: 00488332ДК 021:2015: 16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля пізня відбірна, горох сушений 1 гатунку, квасоля біла- ID: UA-2026-09-02-014498-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273217
Комунальний заклад «Запорізький обласний навчально-реабілітаційний центр «Оберіг» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20520842ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-02-014496-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273216
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Фармацевтична продукці...×-
Фармацевтична продукція - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-09-02-014488-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273214
КНП "КОРОСТЕНСЬКА ЦМЛ КМР" ЄДРПОУ: 01992050ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піч пароконвекційна- ID: UA-2026-09-02-014494-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273213
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 22554383ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-09-02-014492-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273212
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Громадянська освіта»...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Громадянська освіта» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Васильків І.Д., Кравчук В.М., Могила І.П., Танчин ІЗ.) у кількості 3.0 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-02-014493-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273211
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 Вершкове масло (продукти харчування)- ID: UA-2026-09-02-014495-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273210
Черкаський державний технологічний університет ЄДРПОУ: 05390336ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-09-02-014490-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273209
ФІЛІЯ НА ПОВІТРЯНОМУ ТРАНСПОРТІ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44884461ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-09-02-014491-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273208
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти- ID: UA-2026-09-02-014489-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273207
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-02-014486-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273206
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода питна негазована 1.5 л- ID: UA-2026-09-02-014487-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273205
НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ» ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25658485ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-02-014484-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273204
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -