-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зварювальний інвертор IGBT Dnipro-M M-200- ID: UA-2026-09-03-005486-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278929
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронно-довірчі послуги- ID: UA-2026-09-03-005470-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278928
Львівський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35775334ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр гідравлічний муфти. Фільтр повітряний 2. Фільтр повітряний 15. Фільтр повітряний 14...×-
Фільтр гідравлічний муфти. Фільтр повітряний 2. Фільтр повітряний 15. Фільтр повітряний 14. Фільтр повітряний 10. Фільтр салону вугільний. Фільтр палива. Ремінь клиновий.
- ID: UA-2026-09-03-005505-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278927
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, матеріали для проведення ремонтних робіт ДК 021:2015: 44110000-4 — К...×-
Будівельні матеріали, матеріали для проведення ремонтних робіт ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали господарським способом
- ID: UA-2026-09-03-005477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278926
Хмельницький заклад дошкільної освіти №5 "Соловейко"Хмельницької міської ради, Хмельницької області ЄДРПОУ: 01269738ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник Snaige CD35DM-S302SD- ID: UA-2026-09-03-005474-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278925
Виконавчий комітет Медведівської сільської ради ЄДРПОУ: 04411183ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Глиницькому ЗНЗ І-ІІ ст.- ID: UA-2026-09-03-005476-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278924
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-03-005479-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278920
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти (крохмаль, крупа манна).- ID: UA-2026-09-03-005469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278919
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради ЄДРПОУ: 43930548ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кондиціонер (код ДК021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади)- ID: UA-2026-09-03-005478-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278913
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04057758ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об'єкт; "Капітальні роботи по...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об'єкт; "Капітальні роботи по облаштуванню огорожі території свердловини господарсько-питного водопостачання житлових будинків в урочищі Комаренське в с. Розвадів Стрийського району Львівської області"
- ID: UA-2026-09-03-005465-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278911
Розвадівська сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 04371555ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи до транспортних засобів (масло моторне).- ID: UA-2026-09-03-005471-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278909
КП Господарник ЄДРПОУ: 30769965ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лікарські засоби- ID: UA-2026-09-03-005458-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278907
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ГАНДБОЛУ "КАРПАТИ" ЄДРПОУ: 22111026ДК 021:2015: 33693000-4 Інші лікарські засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Аспарагіназа (виробляється з культури кл...×-
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Аспарагіназа (виробляється з культури клітин Erwinia chrysanthemі) 10 000 ОД або 10 мг/0,5 мл)
- ID: UA-2026-09-03-005459-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278904
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
IP камери та IP відеореєстратор (ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіо...×-
IP камери та IP відеореєстратор (ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ДК:021:2015: 32234000-2 Камери відеоспостереження).
- ID: UA-2026-09-03-005447-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278902
ЗАХІДНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2250) ЄДРПОУ: 25575767ДК 021:2015: 32234000-2 Камери відеоспостереженняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (пі...×-
ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (пінцет Falcon (НК 024:2023: 62466 - Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання/НК 031:2024 L031302 -медичні пінцети, багаторазові), дзеркало стоматологічне (НК 024:2023:31776 Дзеркало стоматологічн/НК 031:2024 L160201 Стоматологічні дзеркала і ручки, багаторазові), ручка для стоматологного дзеркала (НК 024:2023:62851 - Тримач хірургічного інструменту багаторазового використання/НК 031:2024 L160201 Стоматологічні дзеркала і ручки, багаторазові),зонд стоматологічний (НК 024:2023:35812 Зонд стоматологічний/НК 031:2024 L031102 -оглядові зонди, багаторазові), лоток прямокутний (НК 024:2023:12143 - Лоток для інструментів/НК 031:2024 S010401- лотки, корзини, ванни для стерилізації))
- ID: UA-2026-09-03-005453-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278900
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІМЕЙНА ПОЛІКЛІНІКА" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04591208ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -