-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з постачання примірника комп’ютерної програми «Система електронного документообігу...×-
Послуга з постачання примірника комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» з одночасним наданням відповідного дозволу (ліцензії) на право використання Програмного продукту
- ID: UA-2026-09-02-007076-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265885
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тестер- ID: UA-2026-09-02-007085-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265884
Державний навчальний заклад "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 00452713ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (діагностика радіостанці...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (діагностика радіостанції).
- ID: UA-2026-09-02-007086-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265881
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
друкована продукція на замовлення- ID: UA-2026-09-02-007081-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265880
Комунальне виробниче підприємство "Теплоенерго"м. Горішні Плавні" ЄДРПОУ: 13940851ДК 021:2015: 22458000-5 Друкована продукція на замовленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори за кодом CPV за ДК 021:2015- 42120000-6 (Насос паливний)- ID: UA-2026-09-02-007084-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265879
комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 01982591ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-02-007082-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265877
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна,крохмаль- ID: UA-2026-09-02-007071-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265874
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал «Освітня аналітика України» № 3-2026 (виготовлену продукцію, згідно з оригінал-маке...×-
Журнал «Освітня аналітика України» № 3-2026 (виготовлену продукцію, згідно з оригінал-макета) (код за ДК 021:2015-22120000-7 Видання)
- ID: UA-2026-09-02-007073-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265873
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ" ЄДРПОУ: 39817791ДК 021:2015: 22120000-7 ВиданняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-02-007072-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265872
Хустська спеціальна школа І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 20453376ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста, цибуля, буряк, помідори, кабачки, кавуни (ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти...×-
Капуста, цибуля, буряк, помідори, кабачки, кавуни (ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи)
- ID: UA-2026-09-02-007070-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265871
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манка- ID: UA-2026-09-02-007068-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265869
Ізяславська початкова школа №3 Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 22766955ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –44420000-0 – Будівельні товари (стрічка малярна)- ID: UA-2026-09-02-007069-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265867
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72410000-7 Послуги провайдерів- ID: UA-2026-09-02-007060-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265865
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_309_ВО: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних ш...×-
ЦЗВ-26Т_309_ВО: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних шпалах типу Р65 (34940000-8 Залізничне обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-007065-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265864
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання предметів для відзначення та нагородження (Сувенір "Рамка для паспорту"...- ID: UA-2026-09-02-007063-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265862
КЗ ТМР "Музейно- виставковий центр "Тростянецький" ЄДРПОУ: 34573746ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -