-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги- ID: UA-2026-08-31-001510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234811
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 42120272ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вермішель Екстра.- ID: UA-2026-08-31-001509-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234808
Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спирт етиловий ректифікований- ID: UA-2026-08-31-001492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234805
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-08-31-001470-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234804
Військова частина А1964 ЄДРПОУ: 08153571ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поштова марка стандартна U- ID: UA-2026-08-31-001496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234803
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів комп'ютерної п...×-
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів комп'ютерної програми "М.Е.Doc" за правом використання на рік (Модуль "Облік ПДВ")
- ID: UA-2026-08-31-001497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234802
Комунальне некомерційне підприємство "Здолбунівський центр первинної медичної допомоги" Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 38230873ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інструменти та матеріали для військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд- ID: UA-2026-08-31-001377-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234799
Військова частина Т0320 ЄДРПОУ: 33125935ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фоторамки А4 (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна)- ID: UA-2026-08-31-001493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234797
Ріпкинська селищна рада ЄДРПОУ: 04412583ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Продовження програмного забезпечення JetBraine All Products Pack Commercial на 2 роки- ID: UA-2026-08-31-001466-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234796
Військова частина А4460 ЄДРПОУ: 26631689ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель- ID: UA-2026-08-31-001490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234795
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з проведення майстер-класу із живопису- ID: UA-2026-08-31-001487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234794
ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Двері- ID: UA-2026-08-31-001473-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234791
ГОЛОВНИЙ ОБ'ЄДНАНИЙ ЕЛЕКТРОННО-КОМУНІКАЦІЙНИЙ ВУЗОЛ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3077) ЄДРПОУ: 08803804ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі будівлі (інв. № 00503697/01, Будівля ГЩУ, спільна зі ЗРП ПС 1...×-
Капітальний ремонт покрівлі будівлі (інв. № 00503697/01, Будівля ГЩУ, спільна зі ЗРП ПС 110/10 кВ "Індустріальна"), за адресою: вул. Янівська, буд. 117А, м. Харків
- ID: UA-2026-08-31-001491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234788
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка будівельна- ID: UA-2026-08-31-001475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234786
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги відведення стічних вод (водовідведення) для відділу обслуговування громадян № 3 (с...×-
Послуги відведення стічних вод (водовідведення) для відділу обслуговування громадян № 3 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян (81400, Львівська область, м. Самбір, вул. Козацька, 6)
- ID: UA-2026-08-31-001482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234785
Головне управління ПФУ у Львівській області ЄДРПОУ: 13814885ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -