-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-013559-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246732
Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова ЄДРПОУ: 14163438ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-013558-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246731
Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова ЄДРПОУ: 14163438ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губка кухонна, дротянка, серветка, мішки для сміття, рукавиці, кульки- ID: UA-2026-08-31-013557-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246729
Славутська гімназія №4 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26514587ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів- ID: UA-2026-08-31-013554-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246727
Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова ЄДРПОУ: 14163438ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак для підлоги- ID: UA-2026-08-31-013553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246725
Середня загальноосвітня школа №40 м.Львова ЄДРПОУ: 22350290ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:18130000-9 Спеціальний робочий одяг (халати робочі,рукавиці)- ID: UA-2026-08-31-013550-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246724
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33392518ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-08-31-013551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246723
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-013549-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246722
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі (усунення аварійної ситуації покрівлі фойє) Тернопільського ліц...×-
Капітальний ремонт будівлі (усунення аварійної ситуації покрівлі фойє) Тернопільського ліцею №21 - спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети ТМР м.Тернопіль, пр.Злуки,51
- ID: UA-2026-08-31-013546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246720
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №21-СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА ІМЕНІ ІГОРЯ ГЕРЕТИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42445905ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ніж великий професійний- ID: UA-2026-08-31-013545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246718
ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Шолом- Алейхема від будинку №72 до кінця вулиці м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246716
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15330000-0 – «Оброблені фрукти та овочі» (вишня свіжеморожена; слива свіжемо...×-
ДК 021:2015 – 15330000-0 – «Оброблені фрукти та овочі» (вишня свіжеморожена; слива свіжеморожена; горошек свіжеморожений; капуста квашена; квашений огірок; квасоля стручкова свіжоморожена ; родзинки; сухофрукти; томатна-паста; чорнослив без кісточки; волоський горіх (очишений); шипшина сушена
- ID: UA-2026-08-31-013541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246715
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 2" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20508858ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту гідравлічного обладнання DOA, Stanley т...×-
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту гідравлічного обладнання DOA, Stanley та зварювального обладнання MOSA
- ID: UA-2026-08-31-013542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246714
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-013539-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246713
ІЛЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26242189ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з органі...×-
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради) 10 лотів
- ID: UA-2026-08-31-013538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246712
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -