-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення- ID: UA-2026-09-03-000536-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273973
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний клінічний кардіологічний центр Кіровоградської обласної ради" ЄДРПОУ: 01994988ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту кабінету за адресою: м. Богодухів, вул. Чернієнка Дмитра, 13,...×-
Послуги з поточного ремонту кабінету за адресою: м. Богодухів, вул. Чернієнка Дмитра, 13, код ДК 021:2015 - 45310000-3 Електромонтажні роботи.
- ID: UA-2026-09-03-000534-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273971
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської міської ради Харківської області" ЄДРПОУ: 38916537ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці синтет зел з чорн спінен латекс покриттям р 10”б”. Рукавиці нітрилові захисні Go...×-
Рукавиці синтет зел з чорн спінен латекс покриттям р 10”б”. Рукавиці нітрилові захисні Gogrip помаранчеві посилені М 8
- ID: UA-2026-09-03-000537-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273970
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль (спеціалізований)- ID: UA-2026-09-03-000533-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273969
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри для авто - для робіт з благоустрою міста- ID: UA-2026-09-03-000531-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273968
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання теплової енергії за адресами: Полтавська область, м. Кременчук, вул....×-
Послуги з постачання теплової енергії за адресами: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Майора Борищака, буд. 31; вул. Університетська, буд. 29/5; бульв. Українського Відродження, буд. 9; вул. Троїцька, буд. 37/49 (код ДК 021:2015: 09320000-8 – «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція») у 2026 році
- ID: UA-2026-09-03-000532-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273967
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області ЄДРПОУ: 26304855ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44310000-6 (трос; зажим трос)- ID: UA-2026-09-03-000530-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273966
Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою ЄДРПОУ: 38813548ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Циліндровий механізм- ID: UA-2026-09-03-000522-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273964
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ГОСПОДАР" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32844090ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-03-000520-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273961
ЛИТВИНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13736702ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-95 Євро-5 (талон); дизельне паливо ДП Євро-5 (талон)- ID: UA-2026-09-03-000458-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273958
Військова частина Т0160 ЄДРПОУ: 26641920ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:40)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-03-000527-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273957
Комунальне підприємство "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02010422ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 80г/м 500арк- ID: UA-2026-09-03-000523-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273954
Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради ЄДРПОУ: 44114187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Брикети паливні RUF, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358- ID: UA-2026-09-03-000517-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273952
Кротівський психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 05392756ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомут, дюбель, закльопка м4, шайба м4- ID: UA-2026-09-03-000516-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273951
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка оракал- ID: UA-2026-09-03-000515-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273950
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -