-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код дк 021 2015 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільт...×-
код дк 021 2015 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр повітряний)
- ID: UA-2026-09-02-006338-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265143
КП Теплогарант ЄДРПОУ: 32325215ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердло за кодом ДК: 44510000-8"Знаряддя"- ID: UA-2026-09-02-006342-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265141
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
акумуляторний дриль-шуруповерт Дніпро-М- ID: UA-2026-09-02-006344-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265139
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41411215ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-09-02-006346-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265137
ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА М. БЕРЕЗІВКА ЄДРПОУ: 03350597ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-02-006343-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265134
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники світлодіодні (EVROLIGHT 36Вт PRISMAT-40 5000K 3000Лм), згідно з кодом ЄЗС ДК 0...×-
Світильники світлодіодні (EVROLIGHT 36Вт PRISMAT-40 5000K 3000Лм), згідно з кодом ЄЗС ДК 021:2015 – 31520000-7 «Світильники та освітлювальна арматура»
- ID: UA-2026-09-02-006333-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265133
Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 33695540ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу “Платформа Кадри” та “Платформа Охорона праці” 12 міс., з 01.01.2027
- ID: UA-2026-09-02-006340-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265132
ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маслянка важільна 200 мл Alloid (44510000-8 - Знаряддя)- ID: UA-2026-09-02-006331-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265131
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання опору розтікання контуру заземлення, заземлюючих пристроїв та вимірювання опор...×-
Вимірювання опору розтікання контуру заземлення, заземлюючих пристроїв та вимірювання опору ізоляції мереж освітлення та електрообладнання
- ID: UA-2026-09-02-006336-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265130
Ліцей №1 Павлоградської міської ради ЄДРПОУ: 26328241ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-02-006347-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265129
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-769_44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виро...×-
26Т-769_44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress) (Лот №1 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №2 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №3 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress))
- ID: UA-2026-09-02-006323-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265127
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (какао)- ID: UA-2026-09-02-006329-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265124
ЯВОРНИЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК №3 "БДЖІЛКА" ЯВОРНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36418456ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (кефір 2,5%, йогурт 1,5%)- ID: UA-2026-09-02-006327-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265123
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №5 М.СВІТЛОВОДСЬК ЄДРПОУ: 05403381ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків, вул. *** (ре...×-
«Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків, вул. *** (резервне живлення). Монтаж димових труб (код ДК 021:2015 - 45251000-1 – Будівництво електростанцій і теплових станцій)»
- ID: UA-2026-09-02-006324-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265122
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посуда- ID: UA-2026-09-02-006322-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265121
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -