-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ноутбук- ID: UA-2026-09-04-000643-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289441
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент- ID: UA-2026-09-04-000645-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289440
Військова частина 1474 ЄДРПОУ: 14321860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль для гіпсолкартону- ID: UA-2026-09-04-000644-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289439
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01982264ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування кліматичного обладнання- ID: UA-2026-09-04-000642-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289438
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Табличка небезпечний вантаж на самоклеючій плівці- ID: UA-2026-09-04-000545-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289437
Військова частина А2791 ЄДРПОУ: 08196534ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки- ID: UA-2026-09-04-000640-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289435
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04412679ДК 021:2015: 39224000-8 Мітли, щітки та інше господарське приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вапно- ID: UA-2026-09-04-000641-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289434
ДК 021:2015: 44921200-4 ВапноЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос сталевий нержавійка без обплетення- ID: UA-2026-09-04-000637-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289433
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сухарі паніровочні- ID: UA-2026-09-04-000638-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289432
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 24146151ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністра 20л. пластикова за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 44619000-2 «Інші к...×-
Каністра 20л. пластикова за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 44619000-2 «Інші контейнери»
- ID: UA-2026-09-04-000636-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289430
Відділ освіти Слов'янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області ЄДРПОУ: 44475329ДК 021:2015: 44619000-2 Інші контейнериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автономний контролер- ID: UA-2026-09-04-000635-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289429
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 41141202ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-000639-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289428
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-04-000628-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289426
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об'єкту "Капітальний ремонт частини системи оп...×-
Здійснення авторського нагляду по об'єкту "Капітальний ремонт частини системи опалення з заміною радіаторів будівлі КНП "Уланівського ЦПМСД"
- ID: UA-2026-09-04-000631-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289425
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання предметів для виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій...×-
Придбання предметів для виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій соціального характеру, а саме: Придбання детекторів «CONTRA-DRONE SENSE-4» з доставкою
- ID: UA-2026-09-04-000622-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289424
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -