-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автомобіль вантажний типу «пікап», 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби за ДК 021:...×-
Автомобіль вантажний типу «пікап», 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби за ДК 021:2015
- ID: UA-2026-09-02-014331-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273061
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325ДК 021:2015: 34131000-4 ПікапиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спилювання аварійних дерев з залученням автовишки в ЗДО (ЯСЛА-САДОК) №11 "ГОР...×-
Послуги спилювання аварійних дерев з залученням автовишки в ЗДО (ЯСЛА-САДОК) №11 "ГОРОБИНКА" ЧЕРНіВЕЦЬКОЇ МіСЬКОЇ РАДИ вул. Сторожинецька, 33-А
- ID: UA-2026-09-02-014337-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273059
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертизи якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вим...×-
Послуги з проведення експертизи якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог законодавства України у сфері будівництва, будівельних норм, стандартів і правил до робочого проекту : «Капітальний ремонт підлоги в партері"
- ID: UA-2026-09-02-014335-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273056
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ МИРОСЛАВА СКОРИКА" ЄДРПОУ: 02225594ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-07-20-011313-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-07-20-011313-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі))
- ID: UA-2026-09-02-014330-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273055
Відділ управління комунальною власністю Вороновицької селищної ради ЄДРПОУ: 43978752ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання сметани 15 % та йогурту 2,5 % (код ДК 021:2015 - 15550000-8 Молочні продукти різ...×-
Придбання сметани 15 % та йогурту 2,5 % (код ДК 021:2015 - 15550000-8 Молочні продукти різні)
- ID: UA-2026-09-02-014332-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273053
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посуд одноразовий- ID: UA-2026-09-02-014328-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273052
ДК 021:2015: 39222100-5 Приладдя одноразового використання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для гіпсокартону, 30 кг.; код 24910000-6 "Клеї" за ДК 021:2015 Єдиного заку...×-
Клей для гіпсокартону, 30 кг.; код 24910000-6 "Клеї" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-014326-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273051
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-014324-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273049
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання електричних побутових приладів (Труба, Трійник проточ., Муфта, Шланг, Сгон, Перехідник, Заглушка, Подовжувач, Угол, Прокладка, Пістолет 7-ми функціональний пластик, Врізка, Обойма ремонтна, РР-R)
- ID: UA-2026-09-02-014323-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273048
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-09-02-014325-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273047
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба MATLATEX для закладу дошкільної освіти №181 м. Львова- ID: UA-2026-09-02-014322-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273046
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №181 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22336953ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-02-014320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273044
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КРАМАТОРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44120358ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-02-014319-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273043
Степнянський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26462885ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів)- ID: UA-2026-09-02-014317-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273040
ВОВЧКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВАСИЛЯ РАВЛЮКА СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23923405ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби (Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (біла), Емаль ПФ-115 Smile Standart,...×-
44810000-1 Фарби (Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (біла), Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (сіра))
- ID: UA-2026-09-02-014315-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273039
ГІМНАЗІЯ № 11 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22548388ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -