-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран, сифон. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та...×-
Кран, сифон. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні
- ID: UA-2026-09-03-011667-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285048
ПЕТРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23234551ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульковий Kroner 3/4 Кран кульковий Kroner 1" Кран кульковий Kroner 1/2- ID: UA-2026-09-03-011661-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285044
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт гемодіалізного обладнання- ID: UA-2026-09-03-011663-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285043
ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення технічної документації із землеустрою щодо ін...×-
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентеризації земель загального користування загальною площею 1.6137 га (код КВЦПЗ 07.09) відведена під місця поховання (кладовище), що розташована за адресою: Чернігіська обл, Ніжинський район, на території Бобровицької міської ради, село Рудьківка вул. Центральна.
- ID: UA-2026-09-03-011662-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285042
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ямковий ремонт проїзної частини дороги повітряно-струменевим методом по вул. Гого...×-
Поточний ямковий ремонт проїзної частини дороги повітряно-струменевим методом по вул. Гоголя м. Ічня Прилуцького району Чернігівської області
- ID: UA-2026-09-03-011659-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285041
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
за кодом CPV за ДК 021:2015- 22820000-4 - Бланки (Особова справа учня (учениці), деталізов...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015- 22820000-4 - Бланки (Особова справа учня (учениці), деталізований код - 22822000-8 – Формуляри, Диплом, деталізований код -22822000-8 - Формуляри)
- ID: UA-2026-09-03-011660-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285040
Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської сільської ради Яворівського району Львівської області ЄДРПОУ: 41066555ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вогнезахисне просочування дерев'яних конструкцій, обробка дерев'яних конструкцій...×-
Вогнезахисне просочування дерев'яних конструкцій, обробка дерев'яних конструкцій (складського приміщення та гаражів - 840 м2)
- ID: UA-2026-09-03-011656-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285039
Святошинський ПНІ ЄДРПОУ: 03188777ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-011655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285038
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1491 ЄДРПОУ: 14321848ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамки для нагородження з метою реалізації заходів в рамках міської програми розвитку освіт...×-
Рамки для нагородження з метою реалізації заходів в рамках міської програми розвитку освіти на 2024-2026 роки
- ID: UA-2026-09-03-011650-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285035
Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій і моніторингу ЄДРПОУ: 22607760ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-03-011651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285033
КНП "ЦПМСД Чижівської сільської ради" ЄДРПОУ: 38006758ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник, шпаклівка, герметік- ID: UA-2026-09-03-011644-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285030
ДЗИҐІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13325904ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-011635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285027
Закарпатська ОДА ЄДРПОУ: 00022496ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Городнянське надл...×-
Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Городнянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 2 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 3 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво)
- ID: UA-2026-09-03-011645-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285026
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-011612-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285025
Довбиський ліцей Довбиської селищної територіальної громади ЄДРПОУ: 20407904ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпагат поліпропіленовий, 100 гр - 2 шт.- ID: UA-2026-09-03-011616-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285023
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПИРЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40216329ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -