-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з налаштування та впровадження цільового профілю безпеки для автоматизованої систе...×-
Послуги з налаштування та впровадження цільового профілю безпеки для автоматизованої системи класу «1» 4 категорії, де обробляється службова інформація згідно ДК 021:2015 код 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань
- ID: UA-2026-08-31-009504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242774
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюги- ID: UA-2026-08-31-009484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242772
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги 8000 м. куб. твердолистяних порід Дніпровське надлісництво- ID: UA-2026-08-31-009492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242764
ФІЛІЯ "СХІДНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45632138ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, код в Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015 66510000-8 Страхові по...×-
Страхові послуги, код в Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів).
- ID: UA-2026-08-31-009494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242763
Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 3» Харківської міської ради ЄДРПОУ: 25180090ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-08-31-009485-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242762
БЕРЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561976ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
меморіальна таблиця учаснику бойових дій- ID: UA-2026-08-31-009499-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242761
Львівська правнича гімназія ЄДРПОУ: 23888519ДК 021:2015: 44423450-0 Іменні табличкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятори- ID: UA-2026-08-31-009491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242760
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гар...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського,16.)
- ID: UA-2026-08-31-009501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242758
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вібростолік круглий зубочехнічний JG-201- ID: UA-2026-08-31-009486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242757
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02001481ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування офісної техніки. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 50310000-1 - Т...×-
Технічне обслуговування офісної техніки. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
- ID: UA-2026-08-31-009496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242755
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники Шпаклівка старт, Грунтовка- ID: UA-2026-08-31-009482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242754
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зажим для троса нерж. ст. А4 4мм; Трос нерж DIN3060 4мм- ID: UA-2026-08-31-009479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242753
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-08-31-009464-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242752
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали. Код ДК 021-2015 (CPV) 22810000-1 - Паперові чи...×-
Паперові чи картонні реєстраційні журнали. Код ДК 021-2015 (CPV) 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали
- ID: UA-2026-08-31-009481-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242751
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Йогурт питний з наповнювачем 0,4 кг, Сметана н...×-
Продукти харчування для здобувачів освіти (Йогурт питний з наповнювачем 0,4 кг, Сметана натуральна 21% 0,35 кг (без замінників та рослинних жирів,фасована))
- ID: UA-2026-08-31-009480-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242750
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -