-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банкетки В-5Р- ID: UA-2026-09-03-011751-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285123
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛЯНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46080019ДК 021:2015: 39113300-0 БанкеткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель мережевий RG 6- ID: UA-2026-09-03-011753-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285121
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення обмінного файлу формату *XML для реєстрації...×-
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення обмінного файлу формату *XML для реєстрації в державному кадастрі земель загального користування загальною площею 1.6137 га (код КВЦПЗ 07.09) відведена під місця поховання (кладовище), що розташована за адресою: Чернігіська обл, Ніжинський район, на території Бобровицької міської ради, село Рудьківка вул Центральна.
- ID: UA-2026-09-03-011742-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285120
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-03-011731-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285116
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кут- ID: UA-2026-09-03-011726-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285109
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш бетонна- ID: UA-2026-09-03-011730-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285107
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛУЖБА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30055111ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао Мрія- ID: UA-2026-09-03-011716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285106
Яворівський НВК "ЗДО-ПШ" ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 30909763ДК 021:2015: 15841000-5 КакаоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Трос буксирувальний» Код ДК 021:2015:39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату...×-
«Трос буксирувальний» Код ДК 021:2015:39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
- ID: UA-2026-09-03-011741-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285103
Дар’ївська сільська рада Херсонського району Херсонської області ЄДРПОУ: 04401374ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ремінь ГРМТ4,ролік ГРМТ4- ID: UA-2026-09-03-011721-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285102
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-73-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціального вантажного автокран...×-
ФБМЕС-26П-73-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціального вантажного автокрану КРАЗ 65101 КС4574А держ.№ВН9285ТР)
- ID: UA-2026-09-03-011713-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285101
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали.- ID: UA-2026-09-03-011727-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285100
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста,сухофрукти,капуста квашена,огірки солоні- ID: UA-2026-09-03-011718-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285097
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-03-011715-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285096
Департамент фінансів Запорізької обласної державної адміістрації ЄДРПОУ: 02313714ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флагшток 3м з квадратною п'ятою- ID: UA-2026-09-03-011704-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285095
ОЛЬГОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04331931ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастики, шпатлівки- ID: UA-2026-09-03-011706-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285094
КУ Погонянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188731ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -