-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗАМОВНИК доручає, а ОЦІНЮВАЧ приймає на себе обов’язки з проведення незалежної оцінки Полі...×-
ЗАМОВНИК доручає, а ОЦІНЮВАЧ приймає на себе обов’язки з проведення незалежної оцінки Поліклініки, адміністративного корпусу (Літера А) загальною площею 732,8 м" за адресою: вул. Короля Данила, 10, м.Івано-Франківськ (далі за текстом - об’єкт оцінки).
- ID: UA-2026-08-31-006387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239679
Комунальне некомерційне підприємство "Центр інфекційних захворювань Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 02009637ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування вогнегасника ВП-2- ID: UA-2026-08-31-006382-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239678
УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43748064ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
господарський інвентар- ID: UA-2026-08-31-006384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239676
Гімназія імені Василя Барки Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165765ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автоклава ВК-75- ID: UA-2026-08-31-006378-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239674
Одеська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00702972ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по проспекту Незалежності від буд. 59 до буд. 85 у м....×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по проспекту Незалежності від буд. 59 до буд. 85 у м. Могилів-Подільському Вінницької області
- ID: UA-2026-08-31-006377-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239673
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги- ID: UA-2026-08-31-006380-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239670
ЛІЦЕЙ №18 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22350284ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга поштового зв’язку спеціального призначення, код 64120000-3 - «Кур’єрські послуги...×-
Послуга поштового зв’язку спеціального призначення, код 64120000-3 - «Кур’єрські послуги»
- ID: UA-2026-08-31-006375-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239668
Державна установа "Миколаївський слідчий ізолятор" ЄДРПОУ: 08564067ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візок гідравлічний (рокла) 2,5т- ID: UA-2026-08-31-006374-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239664
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мед натуральний вищого ґатунку- ID: UA-2026-08-31-006359-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239662
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-31-006372-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239658
Акціонерне товариство "Херсонська теплоелектроцентраль" ЄДРПОУ: 00131771ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фланцева пара D...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фланцева пара DN500)
- ID: UA-2026-08-31-006360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239657
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (напівбрикети торф`яні) (підпункт 6 пункту 13 Особливостей).- ID: UA-2026-08-31-006364-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239656
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради ЄДРПОУ: 38374357ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фанера- ID: UA-2026-08-31-006366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239654
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї- ID: UA-2026-08-31-006367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239653
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зірочка ланцюгова 3/8" 6 зуб MS 180, 230, 250 (код за ДК 021:2015 – 16820000-9 Частин...×-
Зірочка ланцюгова 3/8" 6 зуб MS 180, 230, 250 (код за ДК 021:2015 – 16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки)
- ID: UA-2026-08-31-006365-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОНЧАРІВСЬКЕ" ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34832019ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -