-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мед- ID: UA-2026-09-02-010657-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269425
Центр надання інтегрованих соціальних послуг ЄДРПОУ: 03188814ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка для тримера- ID: UA-2026-09-02-010651-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269422
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці робочі- ID: UA-2026-09-02-010641-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269421
ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування комп"ютерної техніки ( заправка катриджів)- ID: UA-2026-09-02-010646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269420
Фінансове управління Маловисківської міської ради ЄДРПОУ: 44114035ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-010650-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269419
КП "Деражнянська ЖЕК №1" ЄДРПОУ: 36896671ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-02-010649-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269418
Петрівський комбінат комунальних підприємств Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 03347046ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штикова лопата- ID: UA-2026-09-02-010647-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269416
КП "ТУЛЬЧИНВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 36759156ДК 021:2015: 44511100-6 Штикові та совкові лопатиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водостічної системи частини даху будівлі Волицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів за...×-
Поточний ремонт водостічної системи частини даху будівлі Волицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів за адресою: вул.Академіка Возняка, 239 с.Волиця Львівського району Львівської області (Код 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-02-010640-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269413
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 24, Довжина: 2000-...×-
Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 24, Довжина: 2000-2200 міліметр, Простий (перехідник з одним отвором)
- ID: UA-2026-09-02-010617-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269411
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЮБОМЛЬСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЛЮБОМЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37271416ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 15:40)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів(навчання та перев...×-
код ДК 021:2015:80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів(навчання та перевірка знань)
- ID: UA-2026-09-02-010643-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269409
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опора СВ 9,5-2- ID: UA-2026-09-02-010636-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269401
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення визначення сортових і посівних якостей насіння, сортових і товарних я...×-
Послуги з проведення визначення сортових і посівних якостей насіння, сортових і товарних якостей садивного матеріалу та сертифікації насіння, садивного матеріалу і партій продукції
- ID: UA-2026-09-02-010626-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269399
ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00496952ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гранули для чищення труб- ID: UA-2026-09-02-010630-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269397
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до н...×-
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-09-02-010621-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269396
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід ПВС 2х2,5- ID: UA-2026-09-02-010629-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269395
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ" ЄДРПОУ: 33290649ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -