-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-04-006325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295071
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопелечистка- ID: UA-2026-09-04-006326-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295070
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації повірки та технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-04-006321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295068
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газопроводів та газового обладнання- ID: UA-2026-09-04-006322-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295067
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006359ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-006320-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295066
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапняк, гіпс і крейда (ДК 021:2015: 44920000-5 — Вапняк, гіпс і крейда)- ID: UA-2026-09-04-006316-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295065
Чоповицька селищна рада ЄДРПОУ: 04346250ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл- ID: UA-2026-09-04-006307-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295064
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ ЄДРПОУ: 45633922ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадло медичне одноразове, нестерильне 0,8х100 м, спанбонд, щ. 20 г/м2, без перфораці...×-
Простирадло медичне одноразове, нестерильне 0,8х100 м, спанбонд, щ. 20 г/м2, без перфорації (Код НК 024:2023 35557 Простирадло для стола для оглядання/терапевтичних процедур одноразового використання; Код НК 031:2024 T0209 НЕХІРУРГІЧНІ ПРОСТИРАДЛА), Бахіли медичні, Низькі, матеріал: Поліетилен, кріплення: Гумки(Резинки), нестерильні, щільність матеріалу: 8-12 г/м2 ( Код НК 024:2023 - 15056 - Бахіли, непровідні, нестерильні; Код НК 031:2024 - T0208 - БАХІЛИ ДЛЯ ВЗУТТЯ (ОКРІМ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ – ЗІЗ) (КОД ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування))
- ID: UA-2026-09-04-006310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295063
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів- ID: UA-2026-09-04-006315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295061
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42302409ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування наземних транспортних засобів «КАСКО»- ID: UA-2026-09-04-006306-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295060
ПАТ "АБ "УКРГАЗБАНК"" ЄДРПОУ: 23697280ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стелажна система (збірно-розбірна)- ID: UA-2026-09-04-006275-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295058
Військова частина А2678 ЄДРПОУ: 08477090ДК 021:2015: 44212000-9 Конструкційні вироби та їх частини, крім збірних спорудПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 12:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-006314-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295057
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів: DACIA Duster VIN №UU1HSDADG51974237: вакуумний на...×-
Запасні частини до транспортних засобів: DACIA Duster VIN №UU1HSDADG51974237: вакуумний насос
- ID: UA-2026-09-04-006313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295056
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подрібнювач електричний Comfort LH 2810- ID: UA-2026-09-04-006308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295055
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ МОДЕСТА ЛЕВИЦЬКОГО ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26413952ДК 021:2015: 43810000-4 Деревообробне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари в асортименті- ID: UA-2026-09-04-006312-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295054
Виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 36739391ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -