-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оновлення картриджа- ID: UA-2026-09-01-000696-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247617
КП "ТУЛЬЧИНВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 36759156ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будинку на сміттєзвалищі ТПВ за адресою: Черкаська обл., Уманс...×-
Послуги з поточного ремонту будинку на сміттєзвалищі ТПВ за адресою: Черкаська обл., Уманський р-н, Дмитрушківська ОТГ, за межами с. Собківка
- ID: UA-2026-09-01-000699-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247616
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукава- ID: UA-2026-09-01-000694-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247615
КП Комунальник ЄДРПОУ: 40505475ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-000692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247612
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автотракторної техніки- ID: UA-2026-09-01-000682-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247611
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Американка- ID: UA-2026-09-01-000689-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247608
Державний навчальний заклад "Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" ЄДРПОУ: 40127873ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетон- ID: UA-2026-09-01-000686-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247606
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плитка напольна 420х420 (Tristan Brown), Плитка стінова 600 х 300 (Vivien light)- ID: UA-2026-09-01-000681-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247605
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янської міської ради ЄДРПОУ: 41823673ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (стартер...×-
ДК 021:2015:31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (стартер ЗАЗ Славута) для автомобіля Управління ОМС виконкому Лебединської МР
- ID: UA-2026-09-01-000680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247603
ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги комунальної власності по вул. Червона в с. Онок Берегівського район...×-
Поточний ремонт дороги комунальної власності по вул. Червона в с. Онок Берегівського району Закарпатської області (Код ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-09-01-000675-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247601
ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04053677ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з обслуговування ор...×-
50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з обслуговування організаційної техніки (заправка картриджа))
- ID: UA-2026-09-01-000674-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247598
КУ Центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради ЄДРПОУ: 43892199ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шприц мастильний з жорстк. і гнучк. аплікаторами, 600 см3- ID: UA-2026-09-01-000676-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247597
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44310000-6 Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-01-000663-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247596
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за будівництвом на об’єкті: Реконструкція Об’єкт № 9 в частині влаштуванн...×-
Технічний нагляд за будівництвом на об’єкті: Реконструкція Об’єкт № 9 в частині влаштування інженерного захисту технологічного обладнання по об’єкт № 9 у м. Дніпрі (проєктування та реконструкція) (Код ДК 021:2015 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)
- ID: UA-2026-09-01-000665-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247594
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тимчасових опорних конструкцій для стабілізації стін по підготовці до ремо...×-
Поточний ремонт тимчасових опорних конструкцій для стабілізації стін по підготовці до ремонту гімназії № 9
- ID: UA-2026-09-01-000678-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247592
ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 9 ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33358304ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -