-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дорожній знак 42шт., кріплення дорожнього знаку 84 шт., стійка з труби 18 шт.- ID: UA-2026-09-02-011971-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270739
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров'я різні- ID: UA-2026-09-02-011975-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270737
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикач накладний, короб пластиковий 15*10/2м- ID: UA-2026-09-02-011967-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270732
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Абразивні вироби (Круг відрізний 230 x 2,0 x 22,2 мм, Круг зачисний 125 x 6,0 x 22,2 мм)- ID: UA-2026-09-02-011964-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270729
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72260000-5 (Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням)- ID: UA-2026-09-02-011956-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270726
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги (проведення технічної інвентаризац...×-
код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги (проведення технічної інвентаризації об'єкта нерухомого майна: "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №36 "Катруся" Кропивницької міської ради", за адресою: вул. Віктора Френчка, 5-А, м. Кропивницький, з виготовлення технічного паспорту зазначених об'єктів нерухомого майна з реєстрацією в Єдиному державному будівельному реєстрі)
- ID: UA-2026-09-02-011957-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270723
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05403286ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
валик, пензель, ручка на валик, мінівалик (код ЄЗС ДК 021:2015 39220000-0 - Кухонне прилад...×-
валик, пензель, ручка на валик, мінівалик (код ЄЗС ДК 021:2015 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-02-011938-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270720
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради ЄДРПОУ: 41086985ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-011961-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270719
ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги з надання права користування стандартизованим та класифікованим елект...×-
Інформаційні послуги з надання права користування стандартизованим та класифікованим електронними базами даними
- ID: UA-2026-09-02-011958-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270718
Західноукраїнський національний університет ЄДРПОУ: 33680120ДК 021:2015: 72330000-2 Послуги зі стандартизації та класифікації контенту та данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знімач для зубчастих коліс, втулок, шківів- ID: UA-2026-09-02-011955-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270717
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла зимовий- ID: UA-2026-09-02-011937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270715
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодний асфальт ROCKPHALT, мішок, 25кг- ID: UA-2026-09-02-011935-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270713
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30990215ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вживаний автомобіль типу pickup- ID: UA-2026-09-02-011936-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270712
Військова частина А0693 ЄДРПОУ: 26615169ДК 021:2015: 34131000-4 ПікапиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гардеробна шафа (ДК021:2015-39140000-5 Меблі для дому)- ID: UA-2026-09-02-011929-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270711
Кольчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04350524ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модуль супутникової навігації (ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні прилади)- ID: UA-2026-09-02-011946-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270707
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ ЄДРПОУ: 41760289ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-