-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моторні оливи- ID: UA-2026-09-04-000853-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289648
КП Сокиряни-благоустрій ЄДРПОУ: 33094368ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мішки Біг -Бег- ID: UA-2026-09-04-000842-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289645
КП "ТУЛЬЧИНВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 36759156ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набори інструментів- ID: UA-2026-09-04-000843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289642
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор біметалевий 350/96- ID: UA-2026-09-04-000848-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289641
Відділ освіти Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 02144482ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана, булгур, крупа ячмінна, борошно- ID: UA-2026-09-04-000845-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289639
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-04-000840-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289638
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 24146151ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело резервного живлення- ID: UA-2026-09-04-000833-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289636
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44017558ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-000828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289632
КЗ "Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради" ЄДРПОУ: 43905438ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодильник для КДЛ ендокринологічного відділення зг. СЗ вх.№609 зав.відділення КДЛ- ID: UA-2026-09-04-000834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289630
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 43288621ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 14.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500- ID: UA-2026-09-04-000839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289629
КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
LED прожектор STLS Par Slim RGBWA- ID: UA-2026-09-04-000838-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289628
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятори стартерні в асортименті- ID: UA-2026-09-04-000825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289627
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-04-000824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289625
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао ТМ Деко 1кг- ID: UA-2026-09-04-000827-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289624
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки» (Салфетки, папір туалетний,...×-
«Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки» (Салфетки, папір туалетний, вологі серветки).
- ID: UA-2026-09-04-000831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289623
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -