-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –39830000-9 – Продукція для чищення (миючий засіб для посуду, миючий засіб )- ID: UA-2026-09-02-007206-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265995
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання продукції для нагородження- ID: UA-2026-09-02-007210-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265994
Гуманітарний відділ Зимнівської сільської ради ЄДРПОУ: 44054715ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги на площі Галицькій м.Хирів Хирівської міської територіа...×-
Поточний ремонт комунальної дороги на площі Галицькій м.Хирів Хирівської міської територіальної громади Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-007197-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265993
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за а...×-
Роботи з технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 52/1 в кількості 1 (одна) одиниця»
- ID: UA-2026-09-02-007189-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265989
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання фарби- ID: UA-2026-09-02-007195-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265987
Карпатський біосферний заповідник ЄДРПОУ: 00276104ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварюванн...×-
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Напівавтомат зварювальний, Апарат для плазмового різання або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-02-007184-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265983
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту- ID: UA-2026-09-02-007181-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265982
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленова продукція для пакування відходів (пакети для сміття). ДК 021:2015: 19640000-...×-
Поліетиленова продукція для пакування відходів (пакети для сміття). ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
- ID: UA-2026-09-02-007187-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265981
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-02-007196-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265980
ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організаціно - технічного забезпечення проведення культурно-мистецького заходу- ID: UA-2026-09-02-007185-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265979
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронни- ID: UA-2026-09-02-007175-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265978
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41865996ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом (44...×-
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом (44110000-4 - Конструкційні матеріали)
- ID: UA-2026-09-02-007190-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265977
Пірнівська сільська рада ЄДРПОУ: 04359643ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тепловентилятор, масляні обігрівачі- ID: UA-2026-09-02-007174-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265974
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України ЄДРПОУ: 14373207ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 — Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-02-007177-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265972
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОРЕМЕЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41841619ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44820000-4 Лаки(Лазур для дерева 2,3л)- ID: UA-2026-09-02-007173-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265969
ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -